samostatná izba

Samostatna izba na Dulovom namesti

Dava sa do prenajmu v prerobenom a zateplenom byte jedna velka izba pre jednotlivca za 300 EUR/izba. Izba je priestranna s plastovymi oknami a s 2 postelami a velkym rolldorom. Alebo je tu moznost aj druhej izby pre jednotlivca za 250 EUR/izba. Izba je tiez priestranna s plastovymi oknami a s 2 postelami a velkym rolldorom. Byt sa nachadza v tichom prostredi na Trencianskej ulici blizko Duloveho namestia s moznostou byvania od 1.3.2017, pricom ceny su vratane energii a netu. Tiez sa na zaciatku plati depozit vo vyske 2x mesacny najom a preferuju sa pracujuci nefajciari; KONTAKT: 0914 322 531

Samostatna nepriechodna izba petrzalka

Prenajmem samostatnú nepriechodnú izbu v 4i byte v petržalke (Brančská), plne zariadenú, V izbe sú postele,skrinky, komoda, stolik, stolicky, nocne stoliky.Izba vhodná pre dvoch ľudí ale aj traja by sa zmestili. V byte bývam ja s manželom a naša 2 a štvrť ročná dcérka. Byt je po rekonstrukcií, kompletne vybavený, máme práčku so sušičkou, v cene wifi, tv nemáme, ale pripojenie je. V okolí kompletná občianska vybavenosť,obchody tesco, lidl, terno, posta, autobusy 93,94,68,98,95,99 do centra 10 min busom. Voľná od 1.2.2016.

Voľná samostatná pekná izba v Ružinove Prievoz blízko RETRA

Ponúkam na prenájom len žene nefajčiarke nepriechodnú uzamykateľnú izbu v 3 izb.byte kde bývajú ešte každá samostatne dve tiché poriadkumilovné pracujúce ženy. Izba je zariadená s WIFI a televízorom, vymaľovaná s novvým kobercom. K dispozícii je veľká kuchyňa, komplet vybavená spotrebičmi, v kúpeľni je práčka, používať sa dá sušiak, žehlička,vysavač, žehliaca doska. Byt sa nachádza v slušnej lokalite Bratislavy v Ružinoove pri Prievoze v blízkosti OC RETRO. V blízkosti je aj Lídl, Tesco, pošta a MHD na všetky smery, dobrá dostupnosť na vlakovú a autobusovú stanicu a do centra Bratislavy.

Ponúkam prenájom izieb

Dám do prenájmu 2 samostatné nepriechodné izby v 3-izbovom byte v bytovom dome. Izby sú zariadené.Jedna izba je menšia -o ploche 9,0 m2 a druhá izba väčšia je o ploche 16,0 m2 s balkónom. K bytu je ešte pričlenený uzamykateľný priestor o ploche 12,0 m2. Dobrá dostupnosť do centra s mhd 17 min.Voľné ihneď.

Financovanie a úver ponuka medzi jednotlivcami vážne

Dobrý deň, s cieľom pomôcť vám prekonať rôzne obavy a finančné tvár vaše ciele do budúcnosti v rámci bez ťažkostí, I odoslať úveru, ponúkame úver (jednotlivci, firmy, napríklad združenia) v ťažkostiach, alebo chcú pomôcť vyriešiť svoje finančné problémy, alebo začať podnikať. Výber sumu od 2.000 € do 500.000 € Výber obdobia splácania : 40 rokov na maximum. Sadzba ročný splatenia 3% úrok. V tejto súvislosti som láskavo požiadať, aby ste napíšte mi, alebo ma kontaktovať e-mailom, ak máte záujem o moju ponuku úveru aj kontaktovaní e-mail:

Ponuky úverov pre jednotlivcov, dobré mravy znak

Som finančné, rozhodli pomôcť ľuďom, aby si uvedomili ich rôzne projekty, a tak som ponuku úverových len jednotlivcom, vážne o živote v Európe a ktorí majú účty v európskych bankách. Žiadne ďalšie starosti si, prosím, kontaktujte ma na môj e-mail. Ďakujem za váš kontakt.

Pekná zariadená samostatná izba v Ružinove Prievoz VOĽNÁ

Ponúkam na prenájom žene nefajčiarke nepriechdonú samostatnú uzamykateľnú izbu v 3 izb.byte kde bývajú dve pracujúce ženy. Izba je zariadená (stolík, skrine, posteľ) s WIFI a televízorom, vymaľovaná, nový koberec, plastové okno. K dispozícii je veľká kuchyňa komplet vybavená spotrebičmi.V kúpeľni je práčka, sušiak, žehlička, vysavač. Byt sa nachádza v bezpečnej vychytenej časti Bratislavy v Ružinove časť Prievoz. V blízkosti je obch.centrum RETRO, Lídl, tesco, pošta, MHD na všetky smery. Izba je voľná od 1.2.2017, veci sa dajú zložiť aj skôr.Cena je 250,-EUR vrátane energií.

Voľná pekná samostatná izba v Ružinove Prievoz

Ponúkam na prenájom žene nefajčiarke nepriechodnú samostatnú uzamykateľnú izbu v 3 izb.byte kde bývajú dve milé tiché pracujúce ženy. Izba je zariadená (posteľ, skrine, písací stolíl, stolička) s WIFI, TV, vymaľovaná,nový koberec, plastové okno. K dispozícii je veľká kuchyňa komplet vybavená spotrebičmi, v kúpeľni je práčka, sušiak, žehlička, vysavač. Byt sa nachádza v slušnej lokalite Ružinova časťPrievoz v blízkosti obch.centra RETRO, blízko je Lídl, Tesco a MHD na všetky smery. Izba je voľná od 1.2.2017, veci sa dajú zložiť aj skôr. Cena je 250,-EUR vrátane energií.

Medzi obzvlášť rýchlo a bez záruka pôžičky ponuka.

Medzi obzvlášť rýchlo a bez záruka pôžičky ponuka. dobrý deň Ja som pani Julie GOMEZ Fonctionnaire národnosti americký bývanie pre viac ako 15 rokov v Benine. Žijem medzi Francúzska, Belgicka a Benin a Spojených štátov, alebo môj podnikať. S cieľom vybudovať obchodné vzťahy a predovšetkým zvýšiť môj obrat, rozhodol som sa poskytovať pôžičky v rozmedzí od 5000 EUR do 4.000.000 EUR s pomerne nízke ceny v porovnaní s bankami. Po stretnutí s jedným z mojich finančných poradcov, sme sa rozhodli poskytnúť úvery jednotlivcom, ktorí bohužiaľ nemajú prístup k bankám s náročnými podmienkami. 1.

Samostatná izba pre ženu

Hľadáme poriadkumilovnú slečnu do malinkej samostatnej izby. V izbe je k dispozícií veľká skriňa, válenda s úložným priestorom, pisací stôl. V byte je Wifi, práčka, mikrovlnka, sporák, balkón. Bez depozitu.

Stránky