samostatná izba

Pár hľadá podnájom

Dobrý deň,hľadáme s priateľom podnájom. Ideálne by bolo ak by sme sa mohli nasťahovať od 1.10.2016 ale vieme sa prisposobit aj neskoršiemu nástupu. Hľadáme neprichodnu izbu,s manželkou posteľou, s dostatkom uloženého priestoru a dostatočne veľkú pre dve osoby. Cena izby by mala byť max 350€. Obaja sme pracujúci,nefajciari,poriadkumilovni,slušní a bez zvierat. Prípadne ponuky poprosim na mail podnajom.2016.par@gmail.com

Samostatná izba na prenájom

Dobrý deň, ponúkam prenájom izbu v tichej lokalite líščieho údolia. Byt je 3 izbový, 2 izby sú nepriechodné. Voľná je jedna cena 300/mesačne/1 osoba alebo 350/mesačne/par - komplet, teda vrátane energii aj KTV a internetu. Izby sú samostatné, uzamykateľné, množstvo úložného priestoru - roldory, byt má balkón. Byt prešiel komplet rekonštrukciou pred pár rokmi, nová kuchynská linka, malovka,bezpečnostné dvere, nová celá kúpeľňa a WC...Volné ihneď.

Hľadáš spolubývanie

HĽADÁM SPOLUBÝVAJÚCU PRACUJÚCU NEFAJČIARKU - VEK - 30 ROKOV A VIAC, DO SAMOSTATNEJ NEPRIECHODNEJ IZBY V DVOJIZBOVOM BYTE. BYT SA NACHÁDZA V PETRŽALKE BLÍZKO PETRŽALSKEJ STANICE. JE TO APÁRTMANOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA 4. POSCHODÍ S VÝŤAHOM A BALKÓNOM. JE ZARIADENÝ NÁBYTKOM, K DISPOZÍCII JE PRAČKA, SPORÁK, CHLADNIČKA A MIKROVLNKA. V BYTE BÝVA JEDNA PRACUJÚCA ŽENA. BLÍZKO TESCO, BANKA, LEKÁREŇ, DROGÉRIA, ZASTÁVKA MHD, MOŽNOSŤ PARKOVANIA PRI DOME. IZBA JE VOĽNÁ OD 21. AUGUSTA. OBHLIADKA IZBY MOŽNÁ PO DOHODE. CENA:270€/1 OSOBA. V PRÍPADE ZÁUJMU SMS NA Č. 0907 793 122 - JANA.

Hľadám spolubývajúcu

Hľadám spolubývajúcu, nefajčiarku, slušnú, nekonfliktnú do peknej nepriechodnej, zariadenej izby na Dlhých Dieloch.

Samostatna izba v kludnej lokalite

Hľadáme spolubývajúceho do samostatnej izby v 3-izbovom byte v Petrzalke. Izba je kompletne zariadená nábytkom, TV nie je sucastou, kablova pripojka v izbe a wifi v cene, rozkladacia rohova sedacka. K spoločným priestorom patrí kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC a veľká vstupná chodba viď foto. Možnosť parkovať, zastávka vzdialená 4 minúty, plná občianska vybavenosť. Cena je vrátane energií 185 Eur pre jedného. Kaucia vo výške 150 eur. V byte byvame traja mladi pracujuci ludia.

Hľadám za seba náhradu do samostatnej izby

Hľadám za seba náhradu do samostatnej nepriechodnej izby, v dvojizbovom byte v centre mesta. Byt je orientovaná do tichého dvora.V byte býva jedna žena. Izba bude k dispozícii od septembra.

Hladám prenájom izbi

Bratislava do 200eur od 16.8.2016 mail:milos.b@post.cz

prenajmem izbu v RD

Prenajmem samostatnú, nepriechodnú izbu v Podunajských Biskupiciach milej, slušnej a poriadkumilovnej slečne v peknom priestrannom rodinnom dome v tichej a peknej lokalite, mladi prijemni spolubývajúci, dobra dostupnosť, veľmi pekne bývanie, komplet zariadený. Nie zvieratá ani parkovanie. 180€ vrátane energii. Tel. 0905671354

Prenajmem 2 samostatne izby, komplet rekonst. byt, blizko centra

Prenajmem ihned 2 samostatne izby : 12 m2 /220,-e s energ./ a 8 m2 /200,-e s energ./. Komplet rekonstruovany byt, zaskleny balkon. 8/12posch. Dom zatepleny, nove vytahy. Pri petrzalskom korze, cyklist. trat, blizko do centra. Spolubyvajuci je muz do 30r. Internet, vsetky spotrebice.

Prenajmem 1 izbu v 2i byte na Trebišovskej v Ružinove

Prenajmem 1 izbu cca 16m2 na Trebišovskej ul. č.4 v Ružinove na 1 posch v 2i byte. Zateplený bytový dom, príjemná lokalita, dobrá dostupnosť MHD, blízko potraviny. Ideálne pre 2 pracujúce dievčatá alebo pár, len nefajčiari. Je tam neobmedzený internet, optika od T-Com, prípadné dozariadenie izby podľa požiadavky nájomníkov. V druhej izbe býva dievča, pracujúca tridsiatnička, veľmi priateľská. Izba je voľná ihneď.

Stránky