samostatná izba

Hladám spolubývajúceho Vlčie hrdlo

Hľadám jedného alebo dvoch spolubývajúcich do priechodnej alebo za priechodnú izbu. Byt po čiastočnej rekonštrukcii komplet nová kúpeľna, vyspravené všetky steny v byte, nový balkón. Spoločná súkromná predchodba s bytom oproti. Pre jedného cena 200€, pre dvoch(môžu byť pár) po 150€/os.

hladam spolubyvajucu

Hladam spolubývajúcu do nepriechodnej izby v kompletne zrekonštruovanom peknom 3-izbovom byte v tichej lokalite Luky v Petržalke na Krásnohorskej ulici. V blízkosti je nemocnica Antolská a veľký Draždiak. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, vymaľovaný, má plastové okna, plávajúce podlahy, úplne novú kuchyňu a novú kúpeľňu s WC. V izbe sa nachádza valenda, skriňa, komoda, písací stolík a televizor a internet. K dispozícii je kuchyňa, ktorá je kompletne zariadená. V byte bývajú dve slušné holky. Byt sa nachádza na 6/12 posch. Izba je voľná od 1.11.2015.

Do 2,5 izbového bytu, hľadáme spolubývajucu

Do 2,5 izbového bytu, hľadáme spolubývajucu (prípadne i spolubývajúceho) do samostatnej priestrannej, nepriechodnej izby. V druhej izbe býva mladá, pracujúca nájomkyňa, nefajčiarka. Izba je k dispozícii ihneď.

Prenájom peknej nepriechodnej izby (v 3i) v Dúbravke

Prenajmem samostatnú nepriechodnú izbu pre jednu osobu v zrekonštruovanom, zariadenom, peknom 3i byte (kde tak sú iba 2 osoby). Na víkendy som často preč. V cene všetko, bez depozitu.

Hladame pohodovú babu

Hladame pohodovu poriadkumilovnu babu do mensej nepriechodnej izby na zaciatku petrzalky. Cena najmu je 175 eur, depozit vo vyske 200 eur. Byt je po rekonštrukcii, velmi dobre spoje do centra. V prípade záujmu ma kontaktujte na nikoladudova17@gmail.com. Tesiime sa

Pekná izba na prenájom

Hľadáme do peknej priestrannej izby v čistom, kompletne zrekonštruovanom byte na dlhodobý podnájom dve pohodové spolubývajúce (L, nie je podmienkou). Izba je kompletne zariadená, s lodžiou, TV a wifi, postele zariadime podľa dohody – manželská posteľ, alebo dve oddelené. V byte je kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa a všetky potrebné veci pre bežný život. Cena 300€ s energiami + 1 x depozit. Izba je voľná ihneď, alebo podľa dohody. Kontakt – Ľudo, 0907/646 737.

Samostatna izba - Karlova Ves - Jurigovo namestie

Ahojte, hladam za seba nahradu do samostatnej izby v 5-izbovom byte. Izba je zariadena: stol s polickou, stolicka, mala komoda. Novu manzelsku postel je mozne odkupit (150 eur). Izba ma vchod na loggiu. Hned vedla izby je satnik (cca 1,5 m x 1,5 m). V byte byvaju 4 ludia - kazdy ma svoju izbu + priestranna obyvacka. Byt disponuje vsetkymi spotrebicmi: chladnicka, mikrovlna rura, umyvacka riadu, kanvica, pracka. Nachadza sa na Jurigovom nam. 15 (zaciatok Karlovej Vsi) - 100 m od zastavky elektricky (4,5,6,9). Cena najmu 165 eur (vratane energii) + 2,50 eur (internet).

Nepriechodná izba Petržalka

Ahojte hľadáme pár do nepriechodnej izby na začiatku Petržalky s výbornou dostupnosťou do centra. Izba je zariadená a byt je čiastočne zrekonštruovaný. Nájom je 280e + 10e internet (280 depozit).

Prenajmen izbu

Ponúkam do prenájmu samostatnú izbu v 3-izbovom byte na Púpavovej ulici v Bratislave : zariadenie rohová sedačka s jednoduchým rozťahovaním na lôžko, roldor, (prípadne zariadenie podľa priania) TV - prijímač, internet. Byt je zrekonštruovaný

Dám do prenájmu 1-izbu v 3-izbovom byte.

Dám do prenájmu 1-izbu v 3-izbovom byte. Byt sa nachádza v časti Ružinov (Bratislava) na Exnárovej ulici. Momentálne tam býva jeden pár v jednej izbe a jedna je k prenájmu tretia izba je spoločná obývačka plus spoločná kúpelňa a kuchyňa. Byt je na prvom poschodí, izba je plne zariadená. Cena je 210euro 0902672211

Stránky