samostatná izba

Ponúkam prenájom izieb

Dám do prenájmu 2 samostatné nepriechodné izby v 3-izbovom byte v bytovom dome. Izby sú zariadené.Jedna izba je menšia -o ploche 9,0 m2 a druhá izba väčšia je o ploche 16,0 m2 s balkónom. K bytu je ešte pričlenený uzamykateľný priestor o ploche 12,0 m2. Dobrá dostupnosť do centra s mhd 17 min.Voľné ihneď.

Financovanie a úver ponuka medzi jednotlivcami vážne

Dobrý deň, s cieľom pomôcť vám prekonať rôzne obavy a finančné tvár vaše ciele do budúcnosti v rámci bez ťažkostí, I odoslať úveru, ponúkame úver (jednotlivci, firmy, napríklad združenia) v ťažkostiach, alebo chcú pomôcť vyriešiť svoje finančné problémy, alebo začať podnikať. Výber sumu od 2.000 € do 500.000 € Výber obdobia splácania : 40 rokov na maximum. Sadzba ročný splatenia 3% úrok. V tejto súvislosti som láskavo požiadať, aby ste napíšte mi, alebo ma kontaktovať e-mailom, ak máte záujem o moju ponuku úveru aj kontaktovaní e-mail:

Ponuky úverov pre jednotlivcov, dobré mravy znak

Som finančné, rozhodli pomôcť ľuďom, aby si uvedomili ich rôzne projekty, a tak som ponuku úverových len jednotlivcom, vážne o živote v Európe a ktorí majú účty v európskych bankách. Žiadne ďalšie starosti si, prosím, kontaktujte ma na môj e-mail. Ďakujem za váš kontakt.

Pekná zariadená samostatná izba v Ružinove Prievoz VOĽNÁ

Ponúkam na prenájom žene nefajčiarke nepriechdonú samostatnú uzamykateľnú izbu v 3 izb.byte kde bývajú dve pracujúce ženy. Izba je zariadená (stolík, skrine, posteľ) s WIFI a televízorom, vymaľovaná, nový koberec, plastové okno. K dispozícii je veľká kuchyňa komplet vybavená spotrebičmi.V kúpeľni je práčka, sušiak, žehlička, vysavač. Byt sa nachádza v bezpečnej vychytenej časti Bratislavy v Ružinove časť Prievoz. V blízkosti je obch.centrum RETRO, Lídl, tesco, pošta, MHD na všetky smery. Izba je voľná od 1.2.2017, veci sa dajú zložiť aj skôr.Cena je 250,-EUR vrátane energií.

Voľná pekná samostatná izba v Ružinove Prievoz

Ponúkam na prenájom žene nefajčiarke nepriechodnú samostatnú uzamykateľnú izbu v 3 izb.byte kde bývajú dve milé tiché pracujúce ženy. Izba je zariadená (posteľ, skrine, písací stolíl, stolička) s WIFI, TV, vymaľovaná,nový koberec, plastové okno. K dispozícii je veľká kuchyňa komplet vybavená spotrebičmi, v kúpeľni je práčka, sušiak, žehlička, vysavač. Byt sa nachádza v slušnej lokalite Ružinova časťPrievoz v blízkosti obch.centra RETRO, blízko je Lídl, Tesco a MHD na všetky smery. Izba je voľná od 1.2.2017, veci sa dajú zložiť aj skôr. Cena je 250,-EUR vrátane energií.

Medzi obzvlášť rýchlo a bez záruka pôžičky ponuka.

Medzi obzvlášť rýchlo a bez záruka pôžičky ponuka. dobrý deň Ja som pani Julie GOMEZ Fonctionnaire národnosti americký bývanie pre viac ako 15 rokov v Benine. Žijem medzi Francúzska, Belgicka a Benin a Spojených štátov, alebo môj podnikať. S cieľom vybudovať obchodné vzťahy a predovšetkým zvýšiť môj obrat, rozhodol som sa poskytovať pôžičky v rozmedzí od 5000 EUR do 4.000.000 EUR s pomerne nízke ceny v porovnaní s bankami. Po stretnutí s jedným z mojich finančných poradcov, sme sa rozhodli poskytnúť úvery jednotlivcom, ktorí bohužiaľ nemajú prístup k bankám s náročnými podmienkami. 1.

Spolubývajúca - Veľká samostatná izba – zariadená

Ponúkame do prenájmu 1 samost. zariad. izbu (3i.byt), BA DNV. Devínska Nová Ves, Eisnerova - hľadáme 1 poriadkumilovnú spolubývajúcu (ženu) do samostatne zariadenej izby, v 3i. byte: Izba je nepriechodná, 17m2(posteľ, skriňa, komoda, nočný stolík) Spoločné: kuchyňa, hala, kúpeľňa, WC a balkón. Byt je príjemný, pekne zariadený so všetkými spotrebičmi (práčka, chladnička s mrazničkou, káblovka, Internet). Zastávka autobusov 20, 21 pod domom (15min do centra). Cena vrátane energií a poplatkov: 215 €.

Samostatná izba pre ženu

Hľadáme poriadkumilovnú slečnu do malinkej samostatnej izby. V izbe je k dispozícií veľká skriňa, válenda s úložným priestorom, pisací stôl. V byte je Wifi, práčka, mikrovlnka, sporák, balkón. Bez depozitu.

izba na prenajom

prenajmem izbu na začiatku petržalky slušnej slečne nefajčiarke s jednym malym psikom alebo mačičkou blizko domu mhd aj električka dobra občianska vybavenost tiche a kludne prostredie sme dve v 3 izbovom byte nekonfliktne pracujuce ženy internet televizia

SÚRNE

Súrne hľadám podnájom v nepriechodnej izbe (bez spolubývajúceho v izbe)v lokalite Petržalka Ekonomická univerzita prípadne ul.Šustekova a blízke okolie za rozumnú cenu.

Stránky