samostatná izba

Spolubývanie, 4 izbový Bratislava, Bratislava V, Pifflova

Hľadáme 1 dievca "nefajciarku" do samostatnej neprechodnej izby v prerobenom plne vybavenom 4i byte na Pifflovej ulici. Byt situovany 1 zastavku od centra mesta, 4ri zastavky v okoli do 5 minut, spoje vsetkymi smermi. Billa na skok :). Nastup mozny od 1.11.2016. Pre blizsie informacie ma prosim kontaktujte "martin.e.order@gmail.com".

financovania príležitosť

financovania príležitosť Získať pôžičku legitímne boli vždy veľký problém pre zákazníkov, ktorá je vo finančnej tiesni. Problematika úverov a bezpečnosť je niečo, čo zákazníci sú stále viac znepokojení hľadanie úver z legitímnych veriteľa. Úroková sadzba na svojom úveru činí 3% a minimálna suma, dáte ako pôžička je € 5000, pre ktoré je maximum suma vo výške 10 miliónov. €. Ak máte záujem o získanie finančnej pomoci, kontaktujte ma e-mailom: reseaufinance510@gmail.com E-mail: L-Anna-g229@gmx.fr Webové stránky: www.reseau-finances.com

ponúkajú pôžičky medzi jednotlivými vážny

ponúka rýchly a spoľahlivý úver za menej ako 12 hodín do 2% Musíte požičiavanie peňazí medzi jednotlivcami vyrovnať sa s finančnými ťažkosťami, aby konečne prelomiť patovú situáciu, ktorá spôsobuje Banky, ktoré žiadosť odmietnutá súborov úver? Som z jednotlivých finančných odborníkov schopný robiť úver suma, ktorú potrebujú a podmienky život venomguzman@outlook.fr

Pár hľadá podnájom

Dobrý deň,hľadáme s priateľom podnájom. Ideálne by bolo ak by sme sa mohli nasťahovať od 1.10.2016 ale vieme sa prisposobit aj neskoršiemu nástupu. Hľadáme neprichodnu izbu,s manželkou posteľou, s dostatkom uloženého priestoru a dostatočne veľkú pre dve osoby. Cena izby by mala byť max 350€. Obaja sme pracujúci,nefajciari,poriadkumilovni,slušní a bez zvierat. Prípadne ponuky poprosim na mail podnajom.2016.par@gmail.com

Samostatná izba na prenájom

Dobrý deň, ponúkam prenájom izbu v tichej lokalite líščieho údolia. Byt je 3 izbový, 2 izby sú nepriechodné. Voľná je jedna cena 300/mesačne/1 osoba alebo 350/mesačne/par - komplet, teda vrátane energii aj KTV a internetu. Izby sú samostatné, uzamykateľné, množstvo úložného priestoru - roldory, byt má balkón. Byt prešiel komplet rekonštrukciou pred pár rokmi, nová kuchynská linka, malovka,bezpečnostné dvere, nová celá kúpeľňa a WC...Volné ihneď.

Hľadáš spolubývanie

HĽADÁM SPOLUBÝVAJÚCU PRACUJÚCU NEFAJČIARKU - VEK - 30 ROKOV A VIAC, DO SAMOSTATNEJ NEPRIECHODNEJ IZBY V DVOJIZBOVOM BYTE. BYT SA NACHÁDZA V PETRŽALKE BLÍZKO PETRŽALSKEJ STANICE. JE TO APÁRTMANOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA 4. POSCHODÍ S VÝŤAHOM A BALKÓNOM. JE ZARIADENÝ NÁBYTKOM, K DISPOZÍCII JE PRAČKA, SPORÁK, CHLADNIČKA A MIKROVLNKA. V BYTE BÝVA JEDNA PRACUJÚCA ŽENA. BLÍZKO TESCO, BANKA, LEKÁREŇ, DROGÉRIA, ZASTÁVKA MHD, MOŽNOSŤ PARKOVANIA PRI DOME. IZBA JE VOĽNÁ OD 21. AUGUSTA. OBHLIADKA IZBY MOŽNÁ PO DOHODE. CENA:270€/1 OSOBA. V PRÍPADE ZÁUJMU SMS NA Č. 0907 793 122 - JANA.

Hľadám spolubývajúcu

Hľadám spolubývajúcu, nefajčiarku, slušnú, nekonfliktnú do peknej nepriechodnej, zariadenej izby na Dlhých Dieloch.

Samostatna izba v kludnej lokalite

Hľadáme spolubývajúceho do samostatnej izby v 3-izbovom byte v Petrzalke. Izba je kompletne zariadená nábytkom, TV nie je sucastou, kablova pripojka v izbe a wifi v cene, rozkladacia rohova sedacka. K spoločným priestorom patrí kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC a veľká vstupná chodba viď foto. Možnosť parkovať, zastávka vzdialená 4 minúty, plná občianska vybavenosť. Cena je vrátane energií 185 Eur pre jedného. Kaucia vo výške 150 eur. V byte byvame traja mladi pracujuci ludia.

Hľadám za seba náhradu do samostatnej izby

Hľadám za seba náhradu do samostatnej nepriechodnej izby, v dvojizbovom byte v centre mesta. Byt je orientovaná do tichého dvora.V byte býva jedna žena. Izba bude k dispozícii od septembra.

Hladám prenájom izbi

Bratislava do 200eur od 16.8.2016 mail:milos.b@post.cz

Stránky