Nachádzate sa tu

samostatná izba

prenajmem samostatnu nepriechodnu izbu v Bratislave - Račianska u

Ponukam na prenajom 1 samostatne nepriechodnu izbu v 3 izbovom byte v Bratislave na ulici Račianská 51. Byt je po kompletnej rekonstrukcii, uplne vsetko v byte je nove. Je zariadeny nabytkom aj spotrebicmi. Byt sa nachádza v dobrej lokalite, nedaleko Račianskeho myta, vedla Prezidia policajneho zboru, parkovanie pri dome, potraviny 30m. Dobra obcianska vybavenost. Cena je vratane energii. V byte je moznost ubytovat maximalne 1 osobu, teda 1 clovek v jednej izbe. Nie je možné ubytovať zvieratá. V cene nájmu su zahrnuté energie (voda, elektrina, plyn) a vysoko rýchlostny internet.

Prenájom samostatnej izby (iba pre ženu)

Ponúkam 1 samostatnú zariadenú izbu (v 3i.byte) na Eisnerovej ul. poriadkumilovnej mladej dáme / slečne. Izba je nepriechodná, 17m2(posteľ, skriňa, komoda, nočný stolík, TV) Spoločné priestory: kuchyňa, hala, kúpeľňa, WC a balkón. Byt je príjemný, pekne zariadený so všetkými spotrebičmi (práčka, chladnička s mrazničkou, káblovka, Internet). Zastávka autobusov 20, 21 pod domom (15min do centra). Cena vrátane energií a poplatkov: 215 €. Izba je voľná ihneď alebo podľa dohody. Kontakty: stani.post@gmail.com, T: 0948 113 999. Iba dlhodobo.

hladáme spolubývajúcu(spolubývajúceho)

hladáme zamestnanú spolubývajucu(spolubývajuceho),prípadne 2 ženy alebo pár do samostatnej zariadenej izby,prechodnej cez obývačku,ktorú my nevyužívame! je to 3 izbový zariadený byt na ktorom bývajú 2 zamestaný ludia-pár!na byte by ste bývali 3 max 4 osoby!byt sa nachadza v podunajských biskupiciach-korytnicka ul,tichá lokalita! v blízkosti billa,lidl,kaufland,tesco hron,terno,pošta zástavky mhd!možné parkovanie pred domom! cena pre 1 osobu je 190 eur vratane energii+internetu pre 2 osoby je cena za izbu 300 eur! platia sa prvé 2 mesiace dopredu,potom bežne každý mesiac!

Spolubývajúci/ca do samostatnej nepriechodnej izbe v 3-izb. byte

Hľadám spolubývajúcu do nepriechodnej izby pre jednu osobu v trojizbovom byte na Bradáčovej ulici v Petržalke neďaleko Technopolu. V širšom okolí sa nachádza jazero Veľký Draždiak, ktorý je možne počas letných mesiacov využiť na kúpanie, v zimných na korčuľovanie. Podnájom je situovaný blízko autobusových zastávok, z ktorých sa dá bratislavskou MHD dostať do centra mesta za pár minút. Izba je vybavená novým nábytkom (posteľ, skriňa, stolík, stolička). Cena za podnájom vrátane energií a WIFI je 200,- EUR/mesiac. Zálohová platba 200,- EUR. Možnosť nástupu do podnájmu hneď.

Samostatna izba v RD

Prenajmem samostatnu izbu v RD v Záhorskej Bystrici pre dve poriadkumilovnné študentky. Cena je 350 Eur vrátane všetkych poplatkov a energii. Samostatna kupelna. Veľká záhrada, dostatok parkovacích miest na pozemku. Zastavka MHD je 100 metrov. priame spojenie na Patronku 19 minut.

Stránky

Subscribe to RSS - samostatná izba