3 izby

PREDAJ 3-IZBOVÝ SLNEČNÝ BYT V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ NA KRAMÁROCH

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt na ulici L. Deréra na Kramároch - Bratislava III. Byt sa nachádza na 8. poschodí panelového domu.

EUROPA: 3-izb. byt s garážou, 72m2, tehla - luxusný a rozprávkový zároveň

Jedinečná ponuka na predaj v jedinečnej lokalite: kompletne a nadštandardne zariadený, svetlý 3-izbový byt s príslušenstvom, v projekte Gaštanová Alej 2, v časti prímestské bývanie Rusovce. V byte je 2x samostatné WC, bidet, sprchový kút 2m2.

Predaj 3-izb. bytu, ulica Podzáhradná, Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II

Predaj veľmi pekného 3izb. bytu, 72 m2 s veľkou loggiou (7m2), 3./10p., BA II-Podunajské Biskupice, Podzáhradná ulica. Byt je kompletne a nadštandardne zariadený.

Predaj 3-izb. bytu, ulica Pribišova, Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV

Predaj veľmi pekného, slnečného, 3izb. bytu, 75 m2 s veľkou presklenou loggiou, 3./8p., BA IV- Karlova Ves, Pribišova ulica. Byt je kompletne a nadštandardne zariadený.

Predaj 3-izb. bytu, ulica Tupolevova, Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V

Predaj veľmi pekného 3izb. bytu, 75 m2, s veľkou zasklenou loggiou, 4./8p., BA V.- Petržalka, Tupolevova ulica. Byt sa predáva kompletne a nadštandardne zariadený.

Predaj 3-izb. bytu, ulica Vetvárska, Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II

Ponúkame Vám na predaj samostatný 3 izbový byt so samostatným vchodom v dvojdome na Vetvárskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Nachádza sa na 1. poschodí. Úžitková plocha bytu je 75m2, plus komora-dielňa 3m2 a garáž.

EUROPA – 3 izbový byt v Rači na rekonštrukciu podľa svojích predstáv za výhodnú cenu

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Rači, na ulici Pri Vinohradoch. Byt sa nachádza na prízemí v nízkopodlažnom 3 poschodovom bytovom dome vo výmere 58 m2 + loggia 5m2 + pivnica 2m2.

Prenájom 3-izbový byt, Sokolíkova ulica, Bratislava IV. Dúbravka

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 3 - izbový byt na prízemí 3 poschodového bytového domu, Sokolíkova ulica - Dúbravka. Byt má úžitkovú plochu 50 m2 a lodžiu 12 m2. Orientácia bytu je juhozápadná. Pred bytom je predzáhradka s rozlohou 107 m2. Je udržiavaná vlastníkom bytu, ale je zároveň prístupná aj k užívaniu nájomcom. STAV BYTU: Byt je štandardne zrekonštruovaný v zateplenom dome a zariadený vrátane spotrebičov. LOKALITA: Byt sa nachádza v tichej časti Dúbravky plnej zelene s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra ako MHD, tak autom.

EUROPA – 3i byt, Gwerkovej ul., 53m2, kompl. rek., les a dostihová dráha na skok od bytového domu!!!

Ponúkam na predaj 3 - izbový byt s pivnicou (1m2), 3/6p., vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti lesa a dostihovej dráhy v Petržalke. Úžitková plocha bytu je 52m2.

Stránky