Nachádzate sa tu

3 izby

PRENÁJOM 3iz slnečný byt v Petržalke – Rovniakova ul. – 2x loggia.

Výmera bytu je 72 m2, 2x loggia,10/12 poschodí s výťahom.Panelový bytový dom.Prenajíma sa zariadený nábytkom aj spotrebičmi. Výborná lokalita s kompl.obč.vybavenosťou. Vhodný pre 3osoby,príp.2 páry, bez dom.zvierat. Voľný od 1.5. Cena bytu: 500,- eur + 100,- eur energie Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk Informácia pre klienta:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac.

PRENÁJOM – 3iz. byt v Ružinove – Sedmokráskova ul.

Byt je v Ružinove – Sedmokrásková ul., 1.poschodie panelového byt.domu .Je kompl.zrekonštruovaný. Prenajíma sa kompl.zariadený nábytkom aj spotrebičmi.Kuchyňa je samost.Obývačka s jedálňou+ 3 samost.izby.V kúpelni sprchov.kút,wc samostatné, balkón. V cene prenájmu je aj Orange TV a internet. Voľný od 1.5. Cena bytu: 530,- eur + 150,- eur energie Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk Informácia pre klienta:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac.

PRENÁJOM – 3iz byt v Ružinove – Hraničná ul.

Výmera bytu je 90 m2, 7/8 posch. s dvoma výťahmi, zateplený panelový bytový dom. Byt je kompl.zrekonštruovaný a prenajíma sa čiastočne zariadený.Kuchyňa je zariadená a vybavená spotrebičmi.V byte sú úložné skrine a manž.posteľ. Kuchyňa je samostatná,3x samost.izba, kúpelňa, samost.wc,loggia je presklená. Výborná lokalita s kompl. obč.vybavenosťou. Voľný od 1.5., vhodný pre max.

EUROPA – elegantný 3izb. byt 106 m2 na Heydukovej ulici, Staré mesto

Prenájom 3 izb. štýlovo zariadeného bytu s výmerou 106 m2 na 2.posch. prekrásneho zrekonštruovaného historického domu v absolútnom centre mesta na ul. Heydukova, Staré mesto. Byt má veľmi šikovnú dispozíciu, je po rekonštrukcii, bez balkóna a bez výťahu. Byt je tvorený troma miestnosťami: priestrannou obývačkou s jedálenskou časťou, ďalej veľkou spálňou a ďalšou samostatnou miestnosťou. Kúpeľňa je samostatná. Byt je ideálny pre luxusné mestské bývanie pre 2 osoby s vkusom a vyššími nárokmi.

Stránky

Subscribe to RSS - 3 izby