3 izby

V CENTRE BA 3,5 izb. byt s UZAVRETÝM DVOROM a so zeleňou

3,5 izbový tehlový byt v pôvodnom stave 3/6 posch. s výťahom v centre Bratislavy na Pražskej ulici. Podlahová plocha 86 m2 + balkón 2,34 m2 + lodžia 2,66 m2 + pivnica. Byt vyžaduje rekonštrukciu. Bytový dom má samostatnú automatizovanú kotolňu.

EUROPA – PREDAJ - priestranný 3 izb. byt, 85m2 s loggiou, BA II - Geologická ul.

Ponúkame na predaj priestranný 3 izb. byt, 85m2, s loggiou, na Geologickej ulici, v mestskej časti Podunajské Biskupice, BA II, 1/4 posch., V/Z, OV, tehla, bez výťahu, murovaná pivnica 4,83m2.

EURÓPA- predáme luxusný veľkometrážny 3 izb. Byt v centre Bratislavy

Predáme luxusný veľkometrážny 3 izbový byt v centre Bratislavy, výmera 105m2, Medená ul. , Bratislava Staré mesto, poschodie 2p/4p, tehlový, OV, výťah nový súkromný, kompletná rekonštrukcia.

EUROPA – zrekonštruovaný moderný 3i byt, 66 m2, 2x loggia, tiché prostredie 5min. od centra, Rovniankova ul.

Ponúkame na predaj zariadený 3i byt, 66 m2, s dvomi loggiami v terasovom panelovom dome na Rovniankovej ulici, Petržalka, BA V., OV, 4/12p., 2x výťah, k dispozícii je pivničný priestor, možnosť garážového státia pod domom.

EUROPA – čiastočne zrekonštruovaný útulný 3i byt, 69 m2, loggia 5,5 m2, Petržalka

Ponúkame na predaj pútavý 3 izbový byt, 69 m2 s loggiou 5,5 m2, v príjemnej lokalite Petržalky na Krásnohorskej ulici, OV, 1/7p. s výťahom, v terasovom zrekonštruovanom panelovom dome s novou fasádou, strechou, stúpačkami a plastovými oknami.

EUROPA – PRENÁJOM – luxusný 3i priestranný byt, 2x zasklenná loggia, 146 m2, Nám. Martina Benku, BA I.

Ponúkame na dlhodobý prenájom luxusný priestranný 3i byt v tehlovom dome s dvomi zasklennými loggiami, 146 m2 na Námestí Martina Benku, Bratislava I., OV, 4./6.p., s výťahom. K bytu prináleží komora na medziposchodí 1,5 m2 a v cene nájmu je jedno garážové miesto priamo v dome. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. V dvoch nepriechodných izbách sú postele so skriňami s úložným priestorom, písacie stoly, vo vstupnej hale je vešiak s botníkom.

EUROPA – Krásny 3 izb. byt, v 3 V na Bajkalskej ul. s vlastným garážovým státim, Super cena!

Ponúkame na prenájom priestranný manažérsky 3i byt na 20. nadzemnom podlaží veže č. 3 v komplexe 3 Veže s výmerou bytu 77,69 m2 + 7,36 m2 loggia, s nádherným výhľadom na centrum mesta,s vlastným garážovým parkovacím miestom. Byt tvorí veľká obývacia miestnosť spolu s kuchyňou, dve spálne, šatník, pracovný kútik , veľká kúpeľňa s vaňou + dve umývadla a samostatné wc s umývadlom. Byt je kompletne zariadený kvalitným vybavením s klimatizáciou centrálnej časti bytu.

Stránky