3 izby

EUROPA – BUDOVATEĽSKÁ UL. – 3 IZB. BYT – 62 m2 – RUŽINOV – NIVY, na skok do centra

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ BALKÓNA na Budovateľskej ulici v blízkosti centra mesta Ružinov Nivy. Podlahová plocha bytu - 62,02 m2 + murovaná pivnica 1,86 m2 Poschodie 4/4 p.

EUROPA - HERLIANSKA UL. - 2,5 IZB. BYT + LOGGIA + BALKÓN – 65 m2 – RUŽINOV

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt s loggiou a balkónom po kompletnej kompletnej rekonštrukcii, na 8/9 poschodí, v zateplenom panelovom dome s výťahom na Herlianskej ulici, v blízkosti Štrkoveckého jazera, vo výbornej lokalite Ružinova. - výmera bytu

2,5 IZB. BYT S LOGGIOU A BALKÓNOM - BÝVANIE V OBĽÚBENEJ LOKALITE RUŽINOV

Pokiaľ hľadáte bývanie v obľúbenej lokalite Ružinov, ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový byt s loggiou a balkónom po novej kompletnej rekonštrukcii, na 9/9 poschodí s výťahom, v zateplenom panelovom dome na Komárnickej ulici. - výmera bytu 60,80 m2 +

ZÁLUŽICKÁ UL. – 3 IZB. BYT S BALKÓNOM a LOGGIOU – 82 m2 – RUŽINOV, BA II

PONÚKAME NA PREDAJ 3 IZB.BYT S LOGGIOU AJ BALKÓNOM NA ZÁLUŽICKEJ UL., v Bratislave II, mestskej časti Ružinov. Byt má výmeru 81,90 m2, má loggiu, balkón, pivnicu, nachádza sa na 1. poschodí 6 poschodového bytového domu, ktorý je zateplený.

EUROPA – KOZMONAUTICKÁ UL. – 3 IZB. BYT S BALKÓNOM – 75 m2 – RUŽINOV

PONÚKAME NA PREDAJ 3 IZB.BYT S LOGGIOU NA KOZMONAUTICKEJ UL., v príjemnej časti Ružinova Ostredky. Byt má výmeru 74,80 m2, má loggiu, pivnicu, nachádza sa na 1. poschodí 6 poschodového bytového domu, ktorý je zateplený.

RK-GRAFT ponúka 3-izb. byt Mamateyova ul. - Petržalka

RK-GRAFT ponúka 3-izb. byt Mamateyova ul. - Petržalka na prenájom, 69m2, 2/4, bez výťahu, loggia. Pekný slnečný byt po rekonštrukcii, zariadený. Izby sú samostatné. V blízkosti sa škôlka, škola, gymnázium, Ekonomická univerzita, detské ihrisko, hrádza, obchody, most Apollo, zimný štadión, zastávka MHD, park. K bytu je možný aj prenájom garáže. Veľké parkovisko zabezpečuje tiež bezproblémové parkovanie. Vhodný pre rodinu, môže byť aj malý pes. K cene sa pripočítava provízia pre RK.

RK-GRAFT ponúka 3-izb. byt Matejkova ul. - Dlhé Diely

RK-GRAFT ponúka 3-izb. byt Matejkova ul. - Dlhé Diely v OV, 62,86m2, 8/8, výťah, loggia. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome. Celková výmera bytu je 62,86 m2 (60,86 m2 byt + 2 m2 loggia).

RK-GRAFT ponúka 3-izb. byt Bodrocká ul. - Podunajské Biskupice

RK-GRAFT ponúka 3-izb. byt Bodrocká ul. - Podunajské Biskupice v OV, 67m2, zvp./5, loggia. Byt bol zrekonštruovaný v roku 2005, v roku 2015 bola menená kuchynská linka so spotrebičmi - umývačka riadu, varná plynová doska, elektrická rúra.

RK-GRAFT ponúka 3-izb. novostavbu Niťová ul. - Nivy

RK-GRAFT ponúka 3-izb. novostavbu Niťová ul. - Nivy v OV, 99m2, pr./5, výťah, bez balkónu, 2 park. miesta. Byt v 10 ročnej novostavbe, v súčasnosti sa využíva ako kancelária. Bytový dom je zabezpečený kamerovým systémom.

RK - GRAFT ponúka 3-izb. byt Sládkovičová ul. - Staré Mesto

RK - GRAFT ponúka 3-izb. byt Sládkovičová ul. - Staré Mesto v OV, 145,39m2, 2/3, bez výťahu, loggia. Veľký 3-izbový byt prerobený z 5-izbového.

Stránky