3 izby

VÝBORNÁ CENA, PEKNÝ 3 izb. BYT s LOGGIOU

Predáme pekný byt v Petržalke s výbornou dostupnosťou na verejnú dopravu (neďaleko železničná stanica, MHD 3 zastávky od centra starého mesta v BA). Byt s LOGGIOU sa nachádza na 10/12 posch .

PEKNÝ 3 izb. BYT S VEĽKOU LOGGIOU

Ponúkame na predaj 3 iz. byt v Petržalke, Jasovská ul.

PEKNÝ 3 izb. BYT S VEĽKOU LOGGIOU

Ponúkame na predaj 3 iz. byt v Petržalke, Jasovská ul.

3 izb byt na N.HRANICIAROV s 2 LOGGIAMI

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na Námestí Hraničiarov o výmere 78 m2 plus dve loggie. Nachádza sa na 6/12 poschodí v zateplenom bytovom dome s dvomi výťahmi. V byte sa nachádza hala, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa, 3 izby, jedna je prechodná z obývačky. Z obývačky a z jednej z izbieb je východ na loggie. Orientácia bytu na 2 svetové strany. V byte sa nachádza práčka, 2x vstavaná skriňa, chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl + stoličky - BEZ POSTELÍ.

Prenájom zariadeného 3-izb bytu v Starom Meste

Ponúkame na prenájom zariadený 3-izbový byt s lodžiou v centre mesta na Vajanského nábreží so vstupom z Medenej ulice. Byt s celkovou výmerou 100 m2 sa nachádza na 2/4. poschodí s výťahom. Všetky okná smerujú do tichých dvorov, má vynikajúcu polohu v centre mesta, vo vchode sú bezproblémoví susedia. Celý byt prešiel totálnou rekonštrukciou, boli vymenené všetky okná (drevené eurookná), elektroinštalácia, kúrenie, odpady, nové omietky, dvere....Byt je postavený z tehly, obvodové múry 60 cm.

EUROPA – ZNÍŽENÁ CENA príjemného 3-i bytu, balkón, parkovanie vo dvore, 107 m2, BA II., Priekopnícka

Ponúkame na predaj pekný a moderný 3-izbový byt so samostatným schodišťom k bytu na vlastnom ohradenom pozemku, 77 m2 + 30 m2 vybudované podkrovie, BA II., Podunajské Biskupice, Priekopnícka ul., novostavba z roku 2005, balkón 3,7 m2, OV, 1.p.

3 izb. byt s NEPRIECHODNÝMI IZBAMI ZREKONŠTRUOVANÝ

Na predaj trojizbový byt na Gessayovej ulici 1/12 posch 67 m2 v Petržalke časť háje. Byt je orientovaný výhod-západ a nachádza sa na prvom poschodí.

EUROPA – 3i mezonet v novostavbe, 80 m2, BA III- Nové mesto, tehla

Ponúkame na predaj veľký, slnečný 3-izbový mezonetový byt s rozlohou 80 m2, balkón 4 m2, OV, 4.p bez výťahu, tehla, Bratislava časť Nové Mesto.

EUROPA – 3 izb., 80 m2, Karlova Ves, super lacný byt v pôvodnom stave

Ponúkame na prenájom veľký, 3 izb. byt v pôvodnom stave. 80 m2 + veľká loggia. Levárska ul., Karlova Ves, 3p./7.p. dva výťahy, upravený vchod, bezpečnostná brána na čip. Interiér bytu je v pôvodnom stave, nájomca si môže byt dozariadiť alebo úplne vymeniť nábytok. Dve izby sú nepriechodné, jedna je priechodná. Súčasťou kuchyne je práčka a chladnička. Výborná dostupnosť MHD, parkovanie pred domom možné. Byt je voľný, okamžite k dispozícii.

Stránky