3 izby

EUROPA - atypický 3 izbový byt, Legionárska ul., 75 m2, tichý dvor, centrum, možnosť nadstavby.

Predaj zaujímavo riešeného 3 izbového bytu 75 m2, balkón 1,5 m2, na Legionárskej ul., Bratislava III, Nové Mesto, 5 posch / 5, bez výťahu, tehla, OV, bezproblémové parkovanie. Táto netradičná nehnuteľnosť je predurčená na realizáciu Vašich predstáv

EUROPA – Priestranný 3 izb. byt, 70 m2, 2x veľká loggia, Jurigovo Nám., výhľad na Bratislavu.

Prenájom kompletne zariadeného a zrekonštruovaného 3 izb. bytu, 70m2, 2x loggia ( 4 + 3 m2 ), na 7. poschodí v 12 poschodovej panelovej budove, 3 výťahy, na Jurigovom Námestí v Karlovej Vsi. Hľadáte príjemné bývanie v tichom prostredí a stále blízko prepravných možností s bohatým vybavením mesta? Potom čítajte ďalej. Ponúkaný byt Vás v prvom rade osloví svojou polohou a priestorom. Pri vstupe do haly je prakticky umiestnená rozmerná komora, ktorá hravo nahradí pivnicu.

EUROPA - zaujímavý 3izb. byt, Legionárska ul., tichý dvor, len pár minút do centra i do prírody.

Predaj zaujímavo riešeného 3 izbového bytu 70 m2, v širšom centre, loggia 2 m2, balkon 2 m2, na Legionárskej ul., Bratislava III, Nové Mesto, 3 posch/6, výťah, tehla, OV, pivnica 2 m2, pôvodný stav, kde sa atraktívna poloha stretáva s kľudom parku t

EUROPA - pútavý 3 izbový holobyt, Uhrová ul., 88 m2, slnko, výhľad, std. dokončenie bytu v cene!

Predaj zaujímavo riešeného 3 izbového bytu 88 m2, v širšom centre, balkón 5 m2, na Uhrovej ul., Bratislava III, Kramáre, 1 posch / 5, výťah, tehla, OV, pivnica 2 m2, novostavba, možnosť odkúpenia interného alebo externého parkovacieho miesta. Byt j

EUROPA - pútavý 3 izbový holobyt, Uhrová ul., 89 m2, terasa 108 m2, std. dokončenie bytu v cene!

Predaj zaujímavo riešeného 3 izbového bytu 89 m2, v širšom centre, terasa 108 m2, na Uhrovej ul., Bratislava III, Kramáre, zvýšené prízemie, tehla, OV, pivnica 2 m2, novostavba, možnosť odkúpenia interného alebo externého parkovacieho mesta. Byt je

V CENTRE BA 3,5 izb. byt s UZAVRETÝM DVOROM a so zeleňou

3,5 izbový tehlový byt v pôvodnom stave 3/6 posch. s výťahom v centre Bratislavy na Pražskej ulici. Podlahová plocha 86 m2 + balkón 2,34 m2 + lodžia 2,66 m2 + pivnica. Byt vyžaduje rekonštrukciu. Bytový dom má samostatnú automatizovanú kotolňu.

VÝBORNÁ CENA, PEKNÝ 3 izb. BYT s LOGGIOU

Predáme pekný byt v Petržalke s výbornou dostupnosťou na verejnú dopravu (neďaleko železničná stanica, MHD 3 zastávky od centra starého mesta v BA). Byt s LOGGIOU sa nachádza na 10/12 posch .

EUROPA –3 izb. byt, 94 m2, Bratislava - Staré mesto, výborná adresa na Hradnom kopci

Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovaný 3 izbový byt, 94 m2, Krátka ul., BA I Staré mesto, OV, prízemie/2 p., tehla, bez pivnice, bez balkóna, bez výťahu. V príprave je vstup z kuchyne do spoločnej záhrady, ktorá sa nachádza okolo domu.

EUROPA – 3 izb. byt, 73 m2, Beblavého ul., kompletná rekonštrukcia, výborná adresa

Ponúkame na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, 73 m2, Beblavého ul., BA I Staré mesto, OV, zvýšené prízemie./3 p., tehla, pivnica, bez loggie a výťahu. Bytový dom sa nachádza v lukratívnej časti Bratislava - Staré mesto.

EUROPA – 2,5 izb.byt, 62,5 m2, Sputniková ul., čiastočná rekonštrukcia, bývanie v zeleni

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt, celková podlahová plocha 62,5 m2, Sputnikova ul., BA II Ružinov, OV, 6. p./6 p., panel, pivnica, 8 m2 loggia takmer po celej dĺžke bytu, výťah.

Stránky