Nachádzate sa tu

Články o bývaní

+ Nový článok

Zaujíma vás bývanie, bytový dizajn alebo sa vyznáte v oblasti predaja, prenájmu bytov? Skúste napísať svoj vlastný článok. Ak bude zaujímavý, tak ho radi uverejníme. Ak nie ste prihásený, najprv sa zaregistrujte

8 tipov pre dokonalú feng shui spálňu

Spálňa spĺňajúca požiadavky feng shui je veľmi dôležitá, keďže vo svojej spálni strávite priemerne 1/3 dňa. Dobrá feng shui spálňa vám poskytne harmonické prostredie, aby ste sa dostatočne zregenerovali a kvalitne vyspali. Na druhej strane, môže zle navrhnutá spálňa spôsobovať hádky a viesť až k rozchodu. Zlá feng shui splálňa môže spôsobiť nekvalitný spánok a dokonca aj choroby.

Toto je 8 tipov pre vašu feng shui spálňu:

1. Odstráňte zo svojej spálne televíziu, počítač alebo akékoľvek veľké elektronické zariadenia. Keďže by úplne zničili energiu pokoja.

2. Vaša posteľ musí byť vhodne umiestnená. Je lepšie mať oproti posteli stenu, posteľ by mala byť zároveň dobre prístupná z oboch strán. Vyhnite sa umiestneniu dverí smerom k vaším nohám, keď ležíte. Zároveň dvere umiestnené na stene pri vašej hlave pôsobia negatívne na pocit bezpečia počas spánku. Používajte kvalitný matrac.